Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Mube Teknoloji

Hakkımızda

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına yeni yeni giren olgular var. 

Tüm kavramlar nerede ise sil baştan olmuş durumda. Hatta yeni nesil eskiye dair birçok şeyi bilmiyor. Anlatıldığında da onlara şaka gibi geliyor.

İşte tam da bu noktadan yola çıkıldığında reklamcılığın dünyanın en eski olgularından bir tanesi olduğunu söylemeye bile gerek yok. Eskiden bezin, metalin üzerine elle yazılan çizilen reklam tabelalarının yerini sonra makineler ile yapılan çok geniş türden reklamlar almış durumda. Bugün bunlar gündelik yaşamda hala devam ediyor ama bir de artık dijital reklam olgusu var ve biz de tam olarak bu alanda hizmet veriyoruz.

Dijital reklam sanal alemde verilen reklamlara verilen isim ki bu işin kendi içinde incelikleri var. Ayrıca bir de yine internetin yaşamımıza girmesi ile beraber SEO kavramı ile tanıştık. Yani arama motoru optimizasyonu. Sanal dünyada web sayfaların ve buna bağlı hizmetlerin, ürünlerin öne çıkması için yapılan çalışmalar bunlar.

01
Fikrinizi Danışın

02
Rapor ve İşlem Takvimi Oluşturalım

03
Projeye Başlayalım

mube teknoloji

Profesyonel Hizmetler

Mube Teknoloji olarak sunduğumuz profesyonel hizmetler

Web Tasarım 100%
SEO Danışmanlığı 100%
Mobil Uygulama 100%
E-Ticaret 100%
TAMAMLANAN PROJE
+
MUTLU MÜŞTERİ
+
BAŞLANAN PROJE
+
YILLIK TECRÜBE
+