Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Instagram Reklamları

İnstagram, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İnstagramın bu kadar yaygın olarak kullanılması nedeni ile de daha fazla kullanıcıya ulaşabilme şansı sağlayan instagram reklam verme konusunda oldukça ideal bir hal almıştır.

instagram reklamları, sosyal medya reklamları
instagram reklamları, sosyal medya reklamları

İnstagram, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İnstagramın bu kadar yaygın olarak kullanılması nedeni ile de daha fazla kullanıcıya ulaşabilme şansı sağlayan instagram reklam verme konusunda oldukça ideal bir hal almıştır. Bu potansiyeli fark eden şirkette instagram reklamları seçenekleri oluşturarak, markaların ve iş sahiplerinin reklam vermesini kolay hale getirdi. Elbette ki, reklam verme sürecinde bazı koşullar ve dikkat edilmesi gerekilen konular bulunmaktadır. Bizler bu anlamda, oldukça titiz olarak çalışmamızı yaparak, vereceğiniz reklamın doğru bir şekilde yayınlanmasını sağlıyoruz. Reklam oluşturma oldukça kolay bir iş gibi gözükse de, reklam verilirken dikkat edilmesi gerekilen bazı noktalar bulunur, bu noktalara dikkat edilmediği taktirde reklam bütçeniz boşa gidebileceği aynı zamanda da hiçbir kar elde edemezsiniz. Bu nedenle, sizlere bu alanda uzman olan ekibimiz ile reklam çalışmaları yapmaktayız.

İnstagram Reklam Seçenekleri

İnstagram reklamları, sizin için birçok seçenek sunuyor. Sizler bu seçeneklerden istediğinizi seçerek, reklamların oluşumunu sağlayabilirsiniz. Elbette ki, her sektör için farklı seçenekler seçmek daha uygun olabilir. Bizler bu alanda, sektörünüze uygun olan seçeneği seçiyor ve reklamlarınızı o şekilde veriyoruz. İnstagram reklamları seçenekleri; fotoğraflı, videolu, katmanlı ve toplu fotoğraflı olarak verilmektedir. Vermek istediğiniz seçenek hangisi ise ona göre seçim yararak, kolaylıkla reklam verebilirsiniz. İnstagram reklamları, oldukça geniş kitlelere yayınlanmaktadır. Ve diğer reklam seçeneklerine göre de oldukça uygundur. Bu nedenle de oldukça tercih edilir.

instagram reklamları, sosyal medya reklamları
instagram reklamları, sosyal medya reklamları
instagram reklamları, sosyal medya reklamları
instagram reklamları, sosyal medya reklamları

İnstagram Reklamlarında Dikkat Edilmesi Gerekilen Noktalar

İnstagram reklamları oluşturulurken, bazı noktalar oldukça önemlidir. Bu noktalar, reklamınız için oldukça hayati bir öneme sahiptir. Bizler bu noktalara dikkat ederek, reklamınızın etkili olabilmesini ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Reklam verme seçeneklerinde yer alan seçimlere göre dikkat etmeniz gerekilen konular; belirleyeceğiniz hedef kitle, yaş grupları, reklamın yayınlanacağı konumlar ve kullanılan reklam içeriğidir. Bunların doğru bir şekilde girilebilmesi için özellikle hedef kitlenizi iyi biliyor olmanız gerekir. Hedef kitlenizi iyi bilmeniz içinde doğru analizleri yapmanız gerekir. Biz bu noktada, yapmış olduğumuz hedef kitle ve rakip analizleri sonucunda, bu seçeneklerin doğru olarak ayarlanmasını sağlıyoruz ve bu sayede de reklamınız daha çok kişiye ulaşır hale geliyor.