Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Marka Tescil Patent Danışmanlığı

Vermiş olduğunuz hizmetin bir markası vardır. Bu marka, sizi ve vermiş olduğunuz hizmeti yansıtır. Ve oldukça önemlidir. Bu nedenle markanızın tamamen size ait olması gerekir.

marka tescil patent danışmanlığı, marka tescil
marka tescil patent danışmanlığı, marka tescil

Vermiş olduğunuz hizmetin bir markası vardır. Bu marka, sizi ve vermiş olduğunuz hizmeti yansıtır. Ve oldukça önemlidir. Bu nedenle markanızın tamamen size ait olması gerekir. Bir markanın tamamen size ait olmasını sağlayan en önemli durum ise marka tescil ile yapılmaktadır. Markanızı tescil ettirmek istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz marka tescil patent danışmalığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Markanızın tescil edilmesi ve patentinin alınması için gerekli olan bütün çalışmaları sizin için yapıyoruz. Ve bu süreçleri, normal süreçlere göre daha kıza zamanda hallederek, sizlerin zaman kaybına uğramanızı engelliyoruz. Marka tescili ve patenti oldukça önemli çalışmalardır. Markanızın tamamen size ait olması için tescillemeniz gerekir.

Marka Tescil Neden Önemlidir?

Size sunmuş olduğumuz çalışmalar içinde yer alan marka tescil patent danışmalığı hizmetimiz ile kolay ve kısa zaman içinde marka tescili yapabilirsiniz. Marka tescil etmenin önemlerine baktığımız zaman; markanın öncelikle kullanım hakkı sadece sizde bulunur. Ve sizin izniniz olmadan, markanızı kimse kullanamaz. Markanızın size ait olması, markanızla yapabileceğiniz çalışmaların önünü açacaktır ve bu sayede de, markanızın popülerliği daha çok artacaktır. Marka tescili, ileriye dönük olan ticari çalışmalarınız için oldukça büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda, marka isminizin çalınmasını da engeller. Yani şöyle diyelim ki, siz bir marka ismi oluşturdunuz fakat bu ismi marka olarak tescil ettirmediniz. Ve bu marka ismi ile oldukça başarılı çalışmalar yaptınız ve markanızın değerini yükselttiniz. Ama bu süreçte hala tescil işlemi yapmadıysanız, markanızı ve vermiş olduğunuz hizmeti bir başkası üstüne tescilleyebilir ve siz bu süreçte herhangi bir şey yapamazsınız. Vermiş olduğunuz emekler boşa gider. Bu nedenle de marka tescili oldukça önemlidir.

marka tescil patent danışmanlığı, marka tescil
marka tescil patent danışmanlığı, marka tescil
marka tescil patent danışmanlığı, marka tescil
marka tescil patent danışmanlığı, marka tescil

Sizin Yerinize İşlemleri Yapıyoruz

Marka tescil patent danışmalığı hizmetimiz ile sizlerin yerine gerekli olan işlemleri yaparak, süreci olabildiğinde hızlandırmaya çalışıyoruz. Marka tescil sürecinde yapılan işlemler ve gerekli olan işlemler, karmaşık olabiliyor ve çoğu kişi bu süreçleri karıştırabiliyor. Ve tescil süreci buna göre de uzayabiliyor. Bizler, size bu süreçlerin karmaşık yapısını yansıtmadan, kolaylıkla sizin için markanızın tescil çalışmasını yapıyoruz.