Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Online İtibar Yönetimi

Ne alanda hizmet veriyorsanız verin; markanız varsa ve ilerlemek istediğiniz bir sektör varsa online itibar yönetimi sizin için oldukça gerekli olan bir çalışmadır.

online itibar yönetimi
online itibar yönetimi

Ne alanda hizmet veriyorsanız verin; markanız varsa ve ilerlemek istediğiniz bir sektör varsa online itibar yönetimi sizin için oldukça gerekli olan bir çalışmadır. Online itibar yönetimi ile sizin markanızın ve hizmetinizin, iyi ve tercih edilir bir hale gelmesi sağlanıyor. Yapılan çalışmalar, algı oluşturma şeklinde yapılmaktadır ve bu sayede insanların algısına iyi bir şekilde yerleşmeniz sağlanır. İtibar yönetimi, sizin markanızın kurumsal açıdan oldukça itibarlı ve güvenilir bir hal alması için oldukça gereklidir. Bu çalışma için gerekli olan araçları etkin olarak kullanarak, sizlerin itibarını en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz. İtibar yönetimi ile birlikte, işiniz ve popülerliğiniz ciddi bir oranda artış sağlayacaktır.

İtibar Yönetimi Neden Gereklidir?

Online itibar yönetimi neden gerekli olabilir diye düşünüyor olabilirsiniz. Hemen bu durumu açıklayalım. Markanızın kurumsal açıdan bir prestij kazanması ve müşterilerinizin düşüncesinde oldukça güvenilir, itibarlı bir durumda bulunmak istemez misiniz? Elbette ki, işini büyütmek ve ilerisini görmek isteyen marka sahipleri, bu durumu ister. Bizler de sizlere tam olarak bunu sağlıyoruz. Online itibar yönetimi hizmetimiz ile birlikte, markanızın itibar kazanmasını sağlıyor ve bu noktada popüler ve güvenilir hale gelmenize katkı sağlıyoruz. Bunu kendim yapamaz mıyım diye düşünüyorsunuzdur, elbette yapabilirsiniz. Fakat bu çalışma için bazı teknik bilgilere ve ön görüye sahip olmanızın yanı sıra, sürekli olarak bu iş için çalışma yapmanız gerekir. Bu da mevcut olan işlerinizin aksamasına neden olacağı gibi bazı önemli noktaları atlamanız durumu da söz konusu olabilir. Fakat biz bunun için oldukça titiz ve dikkatli çalışarak, bütün teknik işlemlerin yanı sıra sürekli olarak tecrübemizden kaynaklı kontrol altında tutuyoruz.

online itibar yönetimi
online itibar yönetimi
online itibar yönetimi
online itibar yönetimi

İtibar Yönetiminde Neler Yapılır?

Online itibar yönetimi kapsamında birçok işlem ve çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar arasında; arama motoru optimizasyon çalışmaları bulunmaktadır. Aynı zamanda, web sitenizin ve sosyal medya hesaplarınızın takibi de yapılmaktadır. Müşterileriniz ile markanız arasında oluşan ilişkilerin yürütülmesi de sağlanmaktadır ve bu sayede kurumsal çerçeve içinde, müşteri ile temas kurulur.