Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Web Tasarımı

Web sitelerinin önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Eğer bir hizmet veriyorsanız, artık bu hizmeti duyurmak için yapmanız gereken şey bir web sitesi oluşturarak, hizmetinize sanal bir ofis oluşturmak olmalıdır.

web tasarım, e ticaret, e-ticaret, web design, kurumsal site, site tasarımı, kurumsal kimlik
 web tasarım, kurumsal site, e-ticaret site, site tasarımı, web design

Web sitelerinin önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Eğer bir hizmet veriyorsanız, artık bu hizmeti duyurmak için yapmanız gereken şey bir web sitesi oluşturarak, hizmetinize sanal bir ofis oluşturmak olmalıdır. Çünkü ilerleyen zamanlarda, bu alan daha da ilerleyecek, bu alanda yerinizi almanız bu nedenle oldukça önemlidir. Web sitelerinin önemi arttıkça, elbette ki bu duruma bağlı olarak web sitesi ile ilgili olan çalışmalarda önem kazandı. Bu çalışmalardan biri olan web tasarım, web sitenizin her bir detayını tasarlayan çalışmalardır. Web tasarım çalışmalarımız ile sitenizin daha kullanışlı ve görünüm açısından daha şık durmasını sağlıyoruz. Web tasarımı, bir sitenin olmazsa olmazıdır, çünkü bu sayede siteniz görünür hale gelmektedir.

Web Tasarımda Neler Önemlidir?

Web tasarımweb sitenizin görünür hale gelmesini sağlayan en önemli çalışma olduğunu belirtmiştik. Fakat bu işlem yapılırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekilir. Web tasarım yapılırken, görsellerin ve yazı düzenlerinin olabildiğinde anlaşılır olması gerekilir. Bu nedenle görsel yerleri ve yazı için ayrılan yerler, kullanıcılar düşünülerek hazırlanmalıdır. Sitede yer alan menü kısımları, kolay ve anlaşılır olmalı ve aynı zamanda geçiş işlemleri de oldukça kolay şekilde yapılmalıdır. Web tasarımı yapılırken, kullanıcılar göz önüne alınmalıdır. Biz yapmış olduğumuz tasarımlarda, bu durumu göz önüne alarak yapıyoruz ve bu sayede de arama motorlarına da uyum sağlamış oluyoruz. Yapmış olduğumuz web tasarım çalışmalarında, arama motorlarının algoritmasını da dikkate alıyoruz ve bu sayede de seo çalışmalarına da kolaylık sağlıyoruz.

web tasarım, e ticaret, e-ticaret, web design, kurumsal site, site tasarımı, kurumsal kimlik
web tasarım, web site tasarımı, e ticaret, kurumsal site tasarımı
web tasarım, e ticaret, e-ticaret, web design, kurumsal site, site tasarımı, kurumsal kimlik
web tasarım, web site tasarımı, kurumsal site, e ticaret site tasarımı, web design

Web Tasarımlarımız Mobil Uyumlu Olmaktadır

Web tasarım konusunda yapmış olduğumuz çalışmalarda, mobil uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Çünkü web siteniz mobil uyumlu değilse, arama motorları aramalarında, sitenizi gerilere atmaktadır. Bu nedenle de mobil uyumlu web tasarımları oldukça önemlidir. Yapılan seo çalışmalarının fayda sağlayabilmesi amacı ile de bu oldukça önemlidir. Çünkü web siteniz mobil uyumlu halde değilse, yapmış olduğunuz seo çalışmaları sizlere etkili sonuçlar sağlamayacaktır.  Bizler de bunun bilincinde olup yapmış olduğumuz web tasarımlarını mobil uyumlu şekilde yapıyoruz.